بیوگرافی ترانه علیدوستی و همسرش با عکس دخترش

او در یک خانواده 4 نفره بزرگ شده و پدرش حمید علیدوستی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران است که هم اکنون به کار مربی گری مشغول است و مادرش نادره حکیم الهی مجسمه ساز و سنگ تراش می باشد. خیلی دلم میخواست روزی با او کار کنم و مهمترین فاکتور برایم این بود. نمکستان : در این مطلب از مجله اینترنتی نمکستان بیوگرافی ترانه علیدوستی و جدیدترین عکس های ترانه علیدوستی بازیگر خوب کشورمان را گردآوری کرده ایم. ترانه علیدوستی از بازیگران خوب و توانمند در سینما و تئاتر در ایران است. ترانه علیدوستی با آنکه موقع بازی در فیلم من ترانه 15 سال دارم، نه ازدواج کرده بوده و نه مادر شده بوده، آن قدر نقش خود را خوب ایفا کرد که همه تحسینش کردند. بازی کرده و در سه تئاتر محمدرحمانیان (مانیفست چو، روز حسین و فنز) روی صحنه رفته است. ترانه علیدوستی به دلیل سه سال زندگی در آلمان همزمان با فارسی زبان آلمانی را آموخت. قباد یه شخصیت بچه گانه رشد نکرده داره و کمبود محبت و خانواده و بارها هم میگه( البته که آدم متاسف میشه براش)اما این اصلا دلیل نمیشه که اینطور تمام زندگی شهرزاد رو به باد بده از مسائل مالی تا پیشنهاد وقیح و عجیب طلاق گرفتن از شوهرش…

علیدوستی هنوز هم نتوانسته مرگ فرزندش را قبول کند و بارها تاکید کرده که هیچ وقت نتوانسته جمله ای برای بیان میزان غم و اندوهش پیدا کند. برای این سایت محفوظ می باشد و کپی برداری فقط با ذکر منبع مورد قبول است . این بازیگر دیپلم کامپیوتر دارد و به زبان انگلیسی مسلط است. وی تنها با کلاس های مقدماتی زبان انگلیسی توانست به طور خودآموز به زبان انگلیسی نیز تسلط یابد. ولی به طور مشخصی از یک شخصیت زن تاریخی الگو نگرفتم و همه شخصیت شهرزاد یک تخیل و تصور است. ترانه علیدوستی : در این زمینه الگوی سینمایی نداریم ولی ادبیات کمک بزرگی به من کرد. ترانه علیدوستی با ترجمه داستان رؤیای مادرم اثر آلیس مونرو در نوزدهمین دوره کتاب فصل، در گروه ادبیات شایسته تقدیر شناخته شد. در ویژه نامه شماره ۱۰۰ ماهنامه «صنعت سینما» که نگاهی است به سینمای ایران در دهه هشتاد ، به انتخاب ۱۳۰ نویسنده و منتقد سینمایی به عنوان بهترین بازیگر زن دهه انتخاب شد. حبیب رضایی برای انتخاب این نقش از بیش از 600 نفر تست گرفت و از بین همه آنها، ترانه پذیرفته شد. سال ۱۳۷۹ از طریق همین کلاس ها برای بازی نقش «ترانه پرنیان» در فیلم (من ترانه ۱۵ سال دارم) انتخاب شد و با بازی در این فیلم وقفه ای در تحصیلاتش افتاد که سرانجام در رشته ی کامپیوتر دیپلم گرفت.

ترانه علیدوستی : برداشتهاند تیتر زدهاند ترانه زن یک تاجر مقیم انگلیس شد و الان هم لندن است. بسیاری در شبکه های اجتماعی شایعه کردند که همسر ترانه علیـدوستی یک تاجر ثروتمند ونیزی است که در شهر لندن زندگی می کند. خانوم تو این مصاحبه با یه آب و تابی درباره تفاوتی که بین زن و مرد در سینما و ایران قائل میشن، صحبت میکنه که انگاری کلا تو خارج زندگی میکرده و تازه تشریف آورده اینجا. ترانه علیدوستی متولد ۲۲ دی ۱۳۶۲، تهران بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر و مترجم است. ترانه تاکنون توانسته عناوین متعدد سینمایی از جمله جایزه بهترین بازیگر زن، پنجاه و پنجمین جشنواره فیلم لوکارنو سوئیس، جایزه بهترین بازیگر زن، جشنواره فیلم آسیایی و عربی اوسیان سینه فن و سیمرغ بهترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر را کسب کند. او برای بازی در فیلم من ترانه ۱۵ سال دارم جایزهٔ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن بیستمین دوره جشنواره فیلم فجر ، جایزهٔ نخل زرین از سومین جشنوارهٔ اجتماعی آبادان ، جایزهٔ منتقدین و نویسندگان سینمای ایران و همچنین جایزه بهترین بازیگر زن از پنجاه و پنجمین جشنواره فیلم لوکارنو (سوئیس) را دریافت کرد.

ترانه علیدوستی متولد ۲۲ دی ۱۳۶۲تهران بازیگر سینما و تئاتر، دوبلور و مترجم فمینیست ایرانی میباشد. ترانه علیدوستی در تازه ترین گفتگوی تصویری درباره جنبش اعترضی می – تو و بازیگری که نام او به عنوان آزارگر جنسی در سینما حاشیه ساز شد توضیحاتی داد. اولین حضورش در سینما سال ۸۰ و با بازی در فیلم سینمایی ” من ترانه ۱۵ سال دارم ” بود. با اولین فیلم دوران زندگی اش خوش درخشید و موفق شد در کمتر از یک ماه چند جایزه مطرح سینمایی به خود اختصاص دهدبا بازی در دومین فیلمش ̎شهر زیبا ̎ ثابت کرد که دارای استعداد فوق العاده ای است . و در حال حاضر هم در لندن زندگی می کند. لذتی که از بازی اش می برد را دوست دارد. من خیلی ترانه علیدوستی دوست دارم،خصوصا بازی در نقش شهرزاد دوستداشتنی تر شده بود،امیدوارم همیشه موفق باشی و خوش بدرخشی عزیزم. اصلا ناراحت نیستم. راستش را بخواهید چون چند سالی است فیلمهایی که بازی کردم اکران نمیشود، در نتیجه خیلی ناراحت این قضیه نیستم. ترانه علیـدوستی در تابستان سال ۱۳۹۰ با علی منصور ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دخترش حنا منصور است که در سال ۱۳۹۲ به دنیا آمد. نگار جواهریان در ۲۲ دی ۱۳۶۱ در تهران به دنیا آمد.

If you loved this information and you wish to receive more information about بیو گرافی ترانه علیدوستی assure visit our internet site.