بیوگرافی ترانه علیدوستی + زندگی شخصی و بیماری و عکس های همسرش

او یک برادر به نام پویان داشت که در مراسم چهارشنبه سوری سال۸۳ به خاطر انفجار مواد محترقه فوت کرد. ترانه علیدوستی : نمیخواهم بگویم کار بیعیب و نقص است، ولی اول اینکه متن قوی داشت. ترانه علیدوستی : شهرزاد ۲۳ آذر ۹۳ کلید خورد که دخترم یکسال و سه ماهه بود. ترانه علیدوستی : من تابه حال با آقای فتحی همکاری نداشتم ولی از قبل ایشان را میشناختم. پیشکسوتهای زیادی داریم که من تابه حال شانس این را نداشتم که کنارشان بازی کنم و متاسفانه گاهی فرصتها بهراحتی از دست میروند. این سریال بهانهای شد که به یاد بیاورم ایشان چه بازیگر بزرگی هستند.فکر میکنم از این هنرمندان بینظیر کم نداریم اما گاهی از خاطرمان میروند که هستند. ترانه علیدوستی : در این زمینه الگوی سینمایی نداریم ولی ادبیات کمک بزرگی به من کرد. کار در شبکه خانگی ریسک بزرگی است و از آنجایی که کار تاریخی دشواریهای خاص خودش را دارد و همچنین ۲۶ قسمت زمان زیادی از بازیگر میگیرد به نحوی که ممکن است چند پیشنهاد فیلم سینمایی را رد کند، چطور حاضر به قبول بازی در شهرزاد شدید؟ ترانه علیدوستی : دیدگاهم این بود که تابه حال با تلویزیون کار نکردم و اینکه به نظرم شبکه نمایش خانگی مختص آیتمهای طنز است!

اتمام کار شهرزاد دقیقا مصادف شد با دو سالگی دخترم که الان دقیقا دو سال و سه ماهه است و من در اینمدت در تمام لحظههای فیلمبرداری شاهد بزرگ شدنش از نزدیک بودم.تا به حال با جوانها کار کرده بودید، بازی در کنار آقای نصیریان چگونه بود؟ با این حال کار شبکه نمایش خانگی شبیه هندوانه دربسته است و نگرانی ما بیشتر از این جهت بود، واقعا نمیشود آینده را پیشبینی کرد. تاریخ ما بیشتر مردانه است تا زنانه؛ الگوهای مشخص زنانهای برای بازی در کار تاریخی آن برهه وجود ندارد، شما از چه منابعی استفاده کردید؟ در بین سالهای 65 و 66 در لیگهای آلمان بازی کرد اما در سال 74 با تیم سایپا در مسابقات لیگ حضور پیدا کرد و این آخرین سال دوران بازی فوتبال او بود. ترانه علیدوستی در دورهٔ راهنمایی ، دو سال در هنرستان موسیقی تحصیل کرد که کلارینت و پیانو میزد. ترانه علیدوستی در کودکی به بازیگری علاقه نداشت. ترانه علیدوستی در انیمیشن جمشید و خورشید صداپیشه نقش «خورشید» بود.

ترانه علیدوستی بازیگر ایرانی و مترجم و دوبلور در ۲۲ دی ۱۳۶۲ در تهران بدنیا آمده و دارای دیپلم کامپیوتر می باشد . ترانه علیدوستی در فیلم های سینمایی از جمله کنعان، درباره الی و فروشنده ایفای نقش نمود . ترانه علیدوستی در تازه ترین گفتگوی تصویری درباره جنبش اعترضی می – تو و بازیگری که نام او به عنوان آزارگر جنسی در سینما حاشیه ساز شد توضیحاتی داد. خانم علیدوستی یک بیماری خاص بنام کلاستروفوبیا دارد که باعث ترس او از محیط های بسته می شود و به خاطر داشتن این بیماری او نمی تواند از اتوبوس ، مترو و حتی آسانسورهای کوچک و بدون آینه استفاده کند. شاید در سال های اخیر چهارشنبه سوری به مانند گذشته تلفات نداشته باشد اما بازهم هستند خانواده هایی که به خاطر این روز و خطراتی که افراد به خصوص جوانان آن را شوخی گرفتند؛ در سال نو رخت عزا به تن کردند؛ تمام حسرت شان در یک قاب عکس خلاصه شد؛ سوگواری شان به چند روز یا حتی چند سال ختم نشد و گویی آتش به خانه افتاد و سیل غم همه چیز و هم کس را با خودش برد و نابود کرد.

بالاخره همه ما اشرافی به اطلاعات آن زمان که خیلی هم دور نیست، داریم.هم در مدرسه دربارهاش خواندهایم، هم در مجلات و روزنامهها دربارهاش نوشتهاند. او تا سال ۱۳۸۲ در فیلمی حضور نداشت و بیشتر به علایق دیگرش مثل نوشتن و موسیقی میپردازد. با توجه به اینکه بیشتر بازیگر سینما هستید و تا الان در سریال ایفای نقش نکردهاید و بچه کوچک هم داشتید، چطور با این قضایا کنار آمدید؟ او این روزها در حالی که بیشتر از دو سال است، مادر شده، نقش اول سریال شهرزاد را برعهده دارد. ترانه علیدوستی : شاید اولین بار در زندگی بود که من اینقدر حیرتزده بودم. سال 1379 از طریق همین کلاس ها برای بازی نقش ترانه پرنیان در فیلم من ترانه 15 سال دارم انتخاب شد و با بازی در این فیلم وقفه ای در تحصیلاتش افتاد که سرانجام در رشتهٔ کامپیوتر دیپلم گرفت. امیدوارم در انتقاد از این طریق به روی ما بسته نشود که چون ما این کار را دوست داریم ، معنیاش این است که این کار بدون نقص است. خیلی زیاد؛ چون نمی خواهیم باور کنیم و بپذیریم که مخاطب ما، مخاطب فیلم ها و سریال های بروز خارجی بوده و برای تامین سلیقه و نظر این مخاطب باید به استانداردهای آن فیلم و سریال ها از لحاظ تکنولوژی و قصه پردازی برسیم و ساده انگارانه با این مقوله برخورد نکنیم.

If you beloved this posting and you would like to obtain far more data about بیو گرافی ترانه علیدوستی kindly pay a visit to our own web page.